Oferta archiwalna

Krem blue diamond Colway

Oferta archiwalna

220,00 zł

Oferta archiwalna.

Dane kontaktowe niedostępne.

sprzedam


krem nawilżający Pruszcz Gdański, krem do twarzy Pruszcz Gdański, Blue Diamond Colway Pruszcz Gdański

Przy większych zamówieniach możliwość negocjacjiKREM NIEBIESKI DIAMENT 50 ml
Niebieskie diamenty – bardzo rzadkie, najbardziej pożądane diamenty na świecie…Taki właśnie jest KREM NIEBIESKI DIAMENT – najnowsze osiągnięcie w rewitalizacji skóry, które zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów.
Skóra z biegiem lat, szczególnie po 40-stym roku życia produkuje coraz mniej ceramidów, w efekcie czego zaczyna tracić wodę, naskórek staje się cieńszy i mniej elastyczny, zaburzeniu ulegają procesy rogowacenia. Konsekwencją jest to, że skóra starzeje się jeszcze szybciej.
Odpowiedzią jest KREM NIEBIESKI DIAMENT, który przyczynia się do całkowitej odnowy naskórka, odbudowy lamelarnej oraz zabezpieczenia przed utratą wody. Zawarte w nim liposomy najnowszej generacji dzięki zastosowaniu promotorów przenikania, transportują do komórek skórnych mikrocząsteczki najnowocześniejszych w kosmetyce form ceramidów i koenzymu Q10. Ze względu na zawartość liposomów wykonanych w nano-technologii, czynnego biologicznie kolagenu oraz całej gamy pozostałych składników aktywnych, KREM NIEBIESKI DIAMENT pomoże nie tylko odżywić naskórek w każdej przestrzeni, ale także pobudzi komórki do namnażania i znormalizuje procesy wydzielania sebum oraz budowania warstw lameralnych.
Dzięki innowacyjnej formule osiągniemy spektakularne efekty również na skórze silnie odwodnionej, typu suchego, a nawet spękanej.


Zalecamy uwagę przy korzystaniu z Kremu Niebieski Diament. W co dziesiątym produkcie ukryty jest prawdziwy, o pełnym, klasycznym szlifie brylantowym diament, o średnicy rondysty nie mniejszej niż 1 mm.


DZIAŁANIE :


- nawilżające i odżywcze


- ochronne - przed utratą wody, a także działaniem niekorzystnych warunków atmosferycznych


- regenerujące


- normalizujące - normalizuje procesy zachodzące w skórze – homeostaza skóry


- regulujące wydzielanie sebum


- wzmacniające barierę naskórka


- ujędrniające i wzmacniające strukturę kolagenową skóry


- wygładzające i zmiękczające


- pobudzające komórki do namnażania się


- przeciwzmarszczkowe


ZALETY:


- zastosowanie technologii liposomalnej i promotorów przenikania przyczynia się do maksymalnej penetracji składników, które działają w sposób naprawczo – odbudowujący naturalną barierę ochronną, jaką jest płaszcz hydrolipidowy. Dzięki temu zwiększeniu ulega przenikalność substancji aktywnych.


- produkt zawiera nasz naturalny żel kolagenowy, który jest najsilniejszym i najprostszym kosmetykiem przeciwstarzeniowym na świecie


- ceramidy nowej generacji służą do przebudowania bariery lipidowej, zatrzymania wody w skórze, a więc prawidłowego jej nawilżenia
PRZEZNACZENIE:
Dla każdego typu skóry.
Przeznaczony do stosowania na dzień i na noc.
Szczególnie polecany do pielęgnacji skóry twarzy, szyi i dekoltu cery dojrzałej, suchej, odwodnionej, wymagającej natychmiastowej regeneracji.
Bardzo dobrze sprawdza się w okresie zimowym.


Ważne do: 2020.07.14, wyświetleń: 152

nr ogłoszenia: 17217